Home Firma Oferta Usługi Kontakt

 
 
 


Firma

Firma Sirbud rozpoczęła dzialalność w 1988 roku w Wałbrzychu. Zaklad zajmuje się produkcją szerokiej gamy wyrobów budowlanych oraz produkcją i dostarczaniem wysokiej jakosci betonu wykorzystywanych w indywidualnym i zbiorowym budownictwie mieszkaniowym, budownictwie drogowym i przemysłowym.

Wyroby firmy nalezą do grupy standardowych wyrobów dostępnych zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Sposród wyrobów produkowanych na terenie Dolnego Śląska wyróznia je posiadane certyfikaty upowazniajace do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczenstwa

Najwazniejszym osiagnieciem Sirbudu w dotychczasowej działalnosci jest bardzo dobra pozycja na lokalnym rynku budowlanym. Dotyczy to zarówno produkcji jak i i usług. Firma posiada stałych odbiorców materialów i uslug budowlanych oraz certyfikaty na czesc wyrobów, które uzyskała jako pierwsza firma budowlana na terenie Dolnego Śląska.

PlacProdukty


 


Jakosc
Wyrobów

Jak ważna role przywiązuje firma do jakości swoich wyrobów swiadczy fakt uzyskania juz 5 certyfikatów i staranie sie o nastepne, a takze prowadzenie regularnych badan laboratoryjnych na klasa i wytrzymalosc wlasnych wyrobów Oprócz tych dzialan ważnym elementem utrzymania wysokiej jakosci jest zatrudnienie pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i zakup odpowiednich surowców.

Czytaj więcej...


 

Polecamy

SIRBUD MINARI

Centrum Budowlane - SIRBUD

Hotel Maria ***

Losowe zdjęcie

 
 
 

Serdecznie witamy na naszej stronie

Firma Sirbud rozpoczela działalnosc w 1988 roku w Wałbrzychu. Zaklad zajmuje sie produkcja szerokiej gamy wyrobów budowlanych oraz produkcja i dostarczaniem wysokiej jakosci betonu wykorzystywanych w indywidualnym i zbiorowym budownictwie mieszkaniowym, budownictwie drogowym i przemyslowym.

Wyroby firmy naleza do grupy standardowych wyrobów dostepnych zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Sposród wyrobów produkowanych na terenie Dolnego Śląska wyróznia je posiadane certyfikaty upowazniające do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczenstwa.

Czytaj wiecęj...


 

Szybki Kontakt

SiRbud-Minari S.A.

58-307 Walbrzych
ul.Orkana 91A


668134928 - Betoniarnia (tel. do zamawiania)

tel. (74) 8436-652
fax (74) 8436-100
e-mail: betoniarnia@sirbud.pl
www.sirbud.pl

 
 
Copyright © 2010 SIRBUD - Walbrzych Created by EVENT Promotion