FIRMA

SIRBUD MINARI S.A. jest dużą prężnie rozwijającą się firmą budowlaną świadczącą  usługi na terenie całego województwo dolnośląskiego już od 1988 roku. W tym czasie została wykonana ogromna ilość przedsięwzięć, która spowodowała pozyskanie dużego doświadczenia w dziedzinie budownictwa. Liczne wygrane przetargi na wykonanie robót remontowo – budowlanych świadczą o zaufaniu jakim darzą firmę inwestorzy, a także rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług. Gwarantuje ona efektywność działania oraz terminowość realizacji, poparte wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą w zakresie technologii budowlanej. Nieustannie dokładane są starania,  aby sprostać wzrastającym wymaganiom Inwestorów, dlatego  podnoszone są kwalifikacje pracowników poprzez czynny  udział w sympozjach i szkoleniach prowadzonych przez firmy branży budowlanej.

siedziba firmy

Szczególnym atutem SIRBUD MINARI S.A jest świadczenie usługi w charakterze generalnego wykonawcy, przy wykorzystaniu  najnowszych technologii realizacji prac budowlano – remontowych. Ponadto współpracujemy prężnie z naszą BETONIARNIĄ - SIRBUD SP. Z O.O. dostawcą podstawowego surowca jakim jest beton oraz prefabrykaty betonowe. Betoniarnia dysponuje własnym taborem samochodowym, a mieszanka betonowa jest wytwarzana przy użyciu jednego z nowocześniejszego w regionie w pełni skomputeryzowanego węzła betoniarskiego. Ponadto posiadamy własną hurtownię materiałów budowlanych CENTRUM BUDOWLANE - SIRBUD SP. JAWNA, która to zaopatruje wszystkie realizowane przedsięwzięcia w niezbędne materiały budowlane.

Nasza firma wykonuje wszystkie swoje usługi z należytą starannością i przywiązuje do tego olbrzymia wagę, co czyni nas liderem wśród dolnośląskich firm budowlanych. Wszystkie nasze prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów i nadzorowane przez kierowników posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane i wieloletnie doświadczenie przy realizacji podobnych inwestycji czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

SIRBUD MINARI S.A. zajmuje się kompleksową realizacją obiektów w charakterze generalnego wykonawcy, a podczas realizacji inwestycji wykonujemy pełną koordynację wszystkich robót branżowych oraz zapewniamy wszelkie potrzebne materiały na daną budowę. W razie potrzeby pomagamy również w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz w przygotowaniu wniosków do uzyskania odpowiednich pozwoleń.

Stale współpracujemy z biurami projektowymi i mamy doświadczenie w wykonywaniu robót w formule projektuj i buduj.
Realizujemy obiekty "pod klucz", a wszystkie roboty budowlane i instalacyjne są objęte pełną odpowiedzialnością wynikającą z przepisów o rękojmi i gwarancji.

Nagrody - Certyfikaty

nagroda gazele

muflony2005

pracodawca roku