Informacje dla akcjonariuszy


 

nasza dziaŁalnoŚĆ

Jesteśmy dużą prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, świadczącą  usługi na terenie całego Dolnego Śląska. SIRBUD-MINARI .S.A. została utworzona w 1988 roku. Od tego czasu została wykonana ogromna ilość przedsięwzięć, a liczne wygrane przetargi na wykonanie robót o profilu inwestycyjnym i remontowym świadczą o zaufaniu jakim darzą nas inwestorzy, a także o rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług jak również konkurencyjności cen. Gwarantujemy efektywność działania oraz terminowość realizacji poparte wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą w zakresie technologii budowlanej. Naszym największym atutem jest świadczenie usług w charakterze generalnego wykonawcy, przy wykorzystaniu  najnowszych technologii obowiązujących w budownictwie. Podczas każdej inwestycji wykonujemy pełną koordynację wszystkich robót branżowych oraz zapewniamy wszelkie potrzebne materiały na daną budowę. Każde zadanie inwestycyjne wykonywane jest przez wykwalifikowan

ych specjalistów i nadzorowane przez kadrę kierowniczą, która posiada odpowiednie uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy realizacji wielu różnorodnych inwestycji. Nasz osiągnięciu na rynku budowlanym są doceniane, gdyż zdobywamy liczne nagrody i wyróżnienia.

Ponadto współpracujemy prężnie z naszą BETONIARNIĄ - SIRBUD SP. Z O.O. dostawcą podstawowego surowca jakim jest beton oraz prefabrykaty betonowe. Betoniarnia dysponuje własnym taborem samochodowym, a mieszanka betonowa jest wytwarzana przy użyciu jednego z nowocześniejszego w regionie w pełni skmateriałyomputeryzowanego węzła betoniarskiego. Ponadto posiadamy własną hurtownię materiałów budowlanych CENTRUM BUDOWLANE - SIRBUD SP. JAWNA, która to zaopatruje wszystkie realizowane przedsięwzięcia w niezbędne budowlane.

ZAPRASZAMY WSZYSKICH INWESTORÓW DO KORZYSTANIA Z ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS NASZYCH USŁUG.